El-Corp Sp. z o. o.

Stamford

diamenty

adres ikonaAdres: ul. Pałuków 2 lok U1, 03-188 Warszawa
Godziny otwarcia: pon-pt: 8:00-16:00

tel ikonaTel: (22) 243 09 63
E-mail: elcorp@elcorp.pl

tel ikona

Firma EL-CORP działa na mazowieckim rynku od 2004 roku. Podstawowy zakres działalności Spółki stanowi wykonywanie instalacji elektrycznych i teletechnicznych, instalowania, naprawy i konserwacji sprzętu elektrycznego.
Zakres naszych usług obejmuje również wykonawstwo prac ogólnobudowlanych, między innymi: roboty ślusarskie, szklarskie, stolarskie, murarskie i dekarskie. Zajmujemy się także wykonywaniem instalacji centralnego ogrzewania, wentylacyjnych, wodnokanalizacyjnych oraz klimatyzacyjnych.
Nasza oferta skierowana jest zarówno do małych, średnich jak i dużych przedsiębiorstw, a także do klientów indywidualnych. Dbałość o każdego klienta jest podstawowym celem naszej Spółki oraz wyznacznikiem fachowości i solidności w realizacji powierzonych nam zleceń.
Firma EL-CORP skupia w swoich szeregach doświadczoną kadrę pracowniczą, posiadającą wysokie kwalifikacje i szeroką wiedzę zawodową. Pracownicy fizyczni wszystkich podstawowych specjalności pracują pod nadzorem wyspecjalizowanych inżynierów i techników.
Niewątpliwie atutami naszej firmy są wieloletnie doświadczenie oraz odpowiedzialny, kompetentny i zaangażowany zespół.

Prezes Zarządu

el corp logo min

 

Firma EL-CORP zatrudnia kadrę pracowniczą z dużą wiedzą zawodową pokrywającą się z doświadczeniem zawodowym. Pracownicy fizyczni wszystkich podstawowych specjalności pracują pod nadzorem inżynierów i techników.

Kontakt

Adres
ul. Pałuków 2 lok. U1,
03-188 Warszawa
T: (22) 243 09 63
E: elcorp@elcorp.pl
Menu

Strona główna
O nas
Oferta
Realizacje
Referencje
Kontakt
Polityka prywatności
Oferta

Roboty ogólnobudowlane
Instalacje elektryczne, sieci komputerowe,
Systemy zabezpieczeń obiektów
Instalacje centralnego ogrzewania
Instalacje wentylacji i klimatyzacji
Instalacje wodno-kanalizacyjne
Instalacje gazowe